Whatsapp: 0 530 206 70 67

Teslimat & Sipariş

Saat 13:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizden stokta hazır olanlar aynı gün kargoya verilir ve 4-6 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz  PTT Kargo ile gönderilmektedir. 

Siparişinizi iptal etmek için 0530 206 70 67 Numaralı Whatsapp hattımıza yazabilir iptal talebinizi iletebilirsiniz.

Siparişiniz teslimata verilmeden önce hasar kontrolünden geçmektedir. Bu sebeble ürünlerimiz hasarlı gönderimi önlemiş olur. Buna rağmen ürününüz hasarlı bir şekilde geldi ise; Kargo Görevlisi siparişinizi adresinize ulaştırdıktan sonra teslimat sırasında dış pakette hasar kontrolü yapın, hasar gördüğünüz taktirde Hasar Tesbit Tutağı hazırlatın. Eğer Hasarı teslimat sonrasında gördüğünüz taktirde ilgili şubeyi arayarak, Hasar Tespit Tutağı hazırlamalarını söylemeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyor ise, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin.

Sitemizin sol üst kısmında bulunan Kargom Nerede? butonundan öğrenebilirsiniz.

Ürün iade süresi içerisinde tarafımıza gönderdiğiniz taktirde gerekli kontrol yapılacak ve stoklarımızda bulunması halinde ürün/ürünlerin değişimi sağlanacaktır. Ürün stoklarımızda bulunmaması durumunda para iade işlemi yapılacaktır.

Siparişiniz durumunuzu öğrenmek için Anasayfada bulunan “Hesabım” bölümündeki Siparişlerim kısmından siparişinizin son durumunu kontrol ediniz. Eğer sipariş durumunuz Tamamlandı ve ya Onaylandı ise adres değişikliğini 0530 206 70 67 nolu Whatsapp  Numaramızdan yaptırabilirsimiz. Siparişimiz durumunuz “Kargoya Verildi” ise en kısa sürede yeni adres bilgilerinizi bize ileterek tarafımızca kargo şirketine ulaştırılacaktır.

Anlaşmalı Kargo şirketimiz Resmi Tatillerde dağıtım yapmamaktadır.

Yasal olarak sipariş faturasını paket üzerinde gönderme zorunluluğu vardır.

Ürünlerimizin fiyatları KDV dahildir.